Open menu
bip na www UONET+ zaloguj sie UONET+ dostep do edziennika UONET+ obejrzyj filmy Erasmus GI DeutschPlus GI mini SAVE 20200715 121541 projekt mini tablica 600 x 400 mm kafelek office 365 Rekrutacja 2023 2024

ZOBACZ FILMY PROMUJĄCE NASZĄ SZKOŁĘ

FILM PROMOCYJNY

TECHNIK PROGRAMISTA

TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA

KIERUNKI MECHANICZNE

KIERUNKI ŻYWIENIOWE
djembed djembed djembed djembed

c8604314 8ce1 46a9 99b7 0a70dc1846abKiedy witryny sklepowe mienią się kolorami bogactwa i dobrobytu trudno oprzeć się pokusie szaleństwa zakupów przedświątecznych. Gdy jednak portfel świeci pustkami, czy to oznacza brak prezentu? Ależ skąd, bowiem te najcenniejsze to te od serca.

Słowo klucz – słowo pisane. Pamiętacie jeszcze o kartkach bożonarodzeniowych i noworocznych? No tak…czyżbyście w tym momencie z nostalgią wspomnieli przepełnione skrzynki na listy? A może ze zdziwieniem zapytaliście o jakich kartkach mowa? Otóż to! W dobie smartfonów, komputerów i wiadomości wysyłanych w postaci e-mail, SMS-ów, twittów, a co gorsza tylko w kilkusekundowej formie, często czysto graficznej, jak np. snapy czy reelsy, słowo pisane jest w tarapatach. A ma ogromną wartość i moc bo może być świetnym prezentem! Uczniowie klasy 1C w ramach świętowania mikołajek, na drodze tajnego losowania, mieli za zadanie napisać odręcznie kilka dobrych, miłych rzeczy o wylosowanej osobie. To świetna okazja by lepiej przyjrzeć się naszym relacjom, dostrzec coś dobrego w innych, a także doskonalić kunszt słowa pisanego. Choć nie było łatwo wymyśleć, ułożyć i napisać – to było warto. Wzruszeniom nie było końca. Na każdej twarzy zagościł uśmiech. Zdecydowanie polecamy taką formę prezentu!  
Uczniowie klasy 1C wraz z wychowawczynią.