Open menu
bip na www UONET+ zaloguj sie UONET+ dostep do edziennika UONET+ obejrzyj filmy Erasmus GI DeutschPlus GI mini SAVE 20200715 121541 projekt mini tablica 600 x 400 mm kafelek office 365 Rekrutacja 2023 2024

ZOBACZ FILMY PROMUJĄCE NASZĄ SZKOŁĘ

FILM PROMOCYJNY

TECHNIK PROGRAMISTA

TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA

KIERUNKI MECHANICZNE

KIERUNKI ŻYWIENIOWE
djembed djembed djembed djembed

DSC 00909.11.2022 na Warsztatach Szkolnych Zespołu Szkół nr 5 w Stargardzie można było sprawdzić stan swojego samochodu przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu diagnostycznego.

Od wielu lat szkoła umożliwia kierowcom nieodpłatne zdiagnozowanie stanu technicznego pojazdów samochodowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony. W obecnym roku szkolnym odbędą się dwa takie spotkania: w okresie jesienno-zimowym (odbyło się 9.11.2022) i na wiosnę (marzec/kwiecień 2023). Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszego powiatu i miasta. W sumie na dwóch zmianach sprawdzono 24 pojazdy. Uczniowie pod okiem nauczycieli praktycznej nauki zawodu-pana Bogdana Olszewskiego i Dariusza Tomaszewskiego sprawdzili stan techniczny zawieszenia, układu kierowniczego, układu hamulcowego, oświetlenia oraz pozostałych układów wpływających na bezpieczeństwo. Akcja ma celu zwrócenie uwagi kierujących na zagrożenia związane z niesprawnym pojazdem oraz wskazanie jak zadbać o bezpieczeństwo na drogach naszego powiatu i miasta.

Z motoryzacyjnym pozdrowieniem

Michał Stasiak