IMG 20221108 143228Zrobiło się chłodno i z szatni już naprawdę trzeba korzystać. Niestety, okazało się ze brakuje 75 numerów. Co zrobimy? Może wydrukujemy na drukarkach 3D? I tak się stało.

Uczniowie naszej szkoły na zajęciach praktycznych zaprojektowali i wydrukowali customowe numerki do szatni, a wyszło im to całkiem nieźle, przyznacie. Pamiętacie, że za zgubiony numerek szkoła pobiera 10 zł opłaty. Dbajcie o nowe numerki, nie gubcie ich i nie niszczcie.

Podziękowania za udział w projekcie dla:

Igora Paliwody, Dominika Rzeźnikowskiego, Oskara Szerafina, Błażeja Szubki, Karola Wesołowskiego, Piotra Sroczaka, Huberta Lewczuka, Filipa Malewicza, Daniela Masłowskiego, Michała Matusa, Marcela Mazurka, Filipa Motyki, Łukasza Paszka i Brajana Pieca z 3A oraz Jakuba Nowaka, Marcela Pieszko, Konrada Schulza, Kornelii Ślusarczyk i Wiktora Ząbka z 4Ts.