008 października reprezentacja naszej szkoły w składzie: Wiktoria Twarowska oraz Patryk Rybak (klasa 2Tp) pod opieką pana Arkadiusza Popiołka wzięła udział w finale I Ogólnopolskich Mistrzostw IT w dywizji druku 3D, które odbyły się w Poznaniu na terenie Targów Poznańskich. Uczniowie zakwalifikowali się do najlepszej dziesiątki w Polsce spośród około 500 zespołów.

W finale tym razem nie udało się zająć miejsca na podium, pomimo dużego zaangażowania i walki.

Finał mistrzostw zbiegł się z targami gier komputerowych i rozrywki multimedialnej Poznań Game Arena, więc uczniowie mogli poznać nowe technologie i kierunki w których rozwija się branża gamingowa.

Gratulujemy Wiktorii i Patrykowi dojścia do finału, co nie było łatwym zadaniem.