photo 2024 02 29 15 32 17W ZS5 gościliśmy uczniów klas ósmych Szkoły Podstawowej Specjalnej i Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałam Integracyjnymi w Stargardzie. Zaproszona młodzież wspólnie z kolegami z klas gastronomicznych, samodzielnie przygotowała włoskie wypieki a na warsztatach mechanicznych uzyskała wiedzę na temat włoskiej motoryzacji, która nie ma sobie równych jeśli chodzi o stylistykę nadwozia.

Ta miła śródziemnomorska podróż zakończona została spotkaniem przy wspólnym stole, podczas którego mieliśmy przyjemność gościć Starostę Stargardzkiego Panią Iwonę Wiśniewską, Wiceprezydent Stargardu Panią Ewę Sowę, Dyrektora Wydziału Oświaty Kultury i Sportu Panią Alicję Kacprzyk oraz panie dyrektor zaproszonych szkół: Panią Ewę Ściesińską i Panią Annę Kurcab-Kościańską.

Najlepsi z najlepszych otrzymali nagrody w tym nagrodę główną tj. voucher na rodzinny obiad w Restauracji Farina, który wręczył Dyrektor Hotelu Kyriad w Stargardzie Pan Marek Sobczak. Sieć Kyriad to miejsce szczególnie otwarte na potrzeby młodzieży i szkoły, za co serdecznie dziękujemy.

Spotkanie przygotowały panie: Marzena Samujło, Justyna Izak, Jolanta Marcinkiewicz.