Open menu

IMG 442115 marca 2022r. gościliśmy w naszej szkole uczniów 8 klasy Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Stargardzie wraz z opiekunami. Celem tego spotkania była integracja młodzieży, zapoznanie z pracowniami specjalistycznymi oraz przybliżenie metod pracy podczas zajęć w naszej szkole.

Goście pod asystą młodzieży z klasy III Tż o profilu technik żywienia i usług gastronomicznych wykonywali rogaliki krucho - drożdżowe. Wyrabianie ciasta, wałkowanie, formowanie, a potem wypiek przepysznych wyrobów, których zapach roznosił się po całej szkole było świetnym doświadczeniem młodych kucharzy. Całe spotkanie przebiegało w cudownej atmosferze. Podczas warsztatów odbył się również konkurs wiedzy o prawidłowym odżywianiu ,,Zdrowie na talerzu’’ laureaci otrzymali piękne nagrody książkowe oraz dyplomy. Serdecznie im gratulujemy tak dużej wiedzy z zakresu żywienia.
Bardzo dziękujemy opiekunom ze Szkoły Podstawowej nr2 w Stargardzie za współpracę, zaś młodym kucharzom za ogromne zaangażowanie. Zapraszamy ponownie – organizatorzy: Marzena Samujło, Marta Liburska.

{gallery}2022/warsztaty-cukiernicze-ciasta-krucho-drozdzowe-w-zespole-szkol-nr-5-im-tadeusza-tanskiego-w-stargardzie{/gallery}