Dziś wzięliśmy udział w Dniu Otwartym Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. 🍰
Nasi uczniowie zaprezentowali własnoręcznie przygotowane wypieki, promując zdrowy styl życia. Szczególną uwagę zwracały ciasta o obniżonej zawartości cukru, bo słodkości mogą być również zdrową i wartościową przekąską. Cieszymy się, że mogliśmy włączyć się w to ważne wydarzenie i podzielić się naszą pasją do zdrowego odżywiania! 💚













