Laureaci konkursu. „ Kręci mnie to” - uczniowie klasy 3Ts, pod opieką swojej wychowawczyni Barbary Korzeniowskiej - wzięli udział w obozie edukacyjno – zawodowym pn. Zawodowy Summer Camp. Przez 4 dni mieli okazję uczestniczyć w bardzo bogatym programie - każdy dzień był wypełniony po brzegi wartościowymi aktywnościami zawodowo – edukacyjnymi.
Kreatywne zajęcia pozwoliły uczestnikom poznać lepiej siebie i swoje możliwości oraz zrozumieć hasło przewodnie „Możesz wszystko”. Prelekcje prowadzone przez znane osoby ze świata sportu i nauki Adam Kszczota, Agnieszkę Piegat oraz Andrzeja Dragana dały możliwość poznania różnych postaw życiowych, podobnie jak wykłady, które poprowadzili pracownicy Uniwersytetu Szczecińskiego. Występ w telewizji śniadaniowej TVN podczas porannej zabawy na zumbie oraz kręcenie materiału na żywo i udzielanie wywiadów były świetnymi lekcjami autoprezentacji oraz technik wypowiedzi i gestykulacji. Nie zabrakło również zajęć ruchowych, w których trzeba było wykazać się umiejętnością pracy w zespole oraz kreatywnością. Uczniowie byli zachwyceni, mogąc poprowadzić sprawę w sądzie i wcielić się w przedstawicieli prawa, jak również poznać zawody kryminologa, menagera, biologa, fizyka i wiele innych. Ten czas spędzony na wyjeździe dał uczestnikom poczucie, że mogą osiągnąć wszystko, gdy tylko uwierzą w swoje możliwości i będą podejmować próby dążenia do celu. Nauczyli jak zadbać o siebie i jak zawalczyć o lepszą przyszłość. Wracają naładowani w pozytywną energię, bogatsi w nowe doświadczenia oraz pewniejsi siebie i z nowymi umiejętnościami.













