Open menu
bip na www UONET+ zaloguj sie UONET+ dostep do edziennika UONET+ obejrzyj filmy Erasmus GI DeutschPlus GI mini SAVE 20200715 121541 projekt mini tablica 600 x 400 mm kafelek office 365 Rekrutacja 2023 2024

ZOBACZ FILMY PROMUJĄCE NASZĄ SZKOŁĘ

FILM PROMOCYJNY

TECHNIK PROGRAMISTA

TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA

KIERUNKI MECHANICZNE

KIERUNKI ŻYWIENIOWE
djembed djembed djembed djembed

received 323792620033936„Jesień łączy pokolenia” - to piękne hasło projektu, który odbywa się w ramach wieloletniego programu na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” i nie widnieje tylko na papierze ale wcielane jest w życie na wielu płaszczyznach.

Ostatnio w sensie dosłownym bo właśnie u progu złotej polskiej jesieni Seniorzy wraz młodzieżą Zespołu Szkół nr 5, zainicjowali kolorową akcję utrwalania smaków w przepysznych warzywnych wekach. Kolorowe pyszności, szybko zapełniały słoiki do zimowych zapasów Seniorów, ale prawdziwa wartość to bezcenne międzypokoleniowe relacje, tak ważne i wartościowe dla obydwu stron.

Technicy żywienia, kucharze i cukiernicy Zespołu Szkół nr 5 z wielką radością przyjęli w swoich pracowniach szacownych gości. Wspaniali Seniorzy wnieśli w mury szkolne wiele pogody ducha, uśmiechu i pozytywnej energii. Jak wiadomo wspólne gotowanie łączy a rozmowy przy kuchennym stole są szczere i wyjątkowe. Tak było również i tym razem. Środki pozyskane na akcję pochodzą z Fundacji "Serce dla Wszystkich".