Open menu
bip na www UONET+ zaloguj sie UONET+ dostep do edziennika UONET+ obejrzyj filmy Erasmus GI DeutschPlus GI mini SAVE 20200715 121541 projekt mini tablica 600 x 400 mm kafelek office 365 Rekrutacja 2023 2024

ZOBACZ FILMY PROMUJĄCE NASZĄ SZKOŁĘ

FILM PROMOCYJNY

TECHNIK PROGRAMISTA

TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA

KIERUNKI MECHANICZNE

KIERUNKI ŻYWIENIOWE
djembed djembed djembed djembed

1Początek nowej szkoły to bardzo intensywny czas. Czas nowych obowiązków, przyzwyczajeń, a także nowych znajomości. Czas kiedy kształtuje się zespół klasowy to ważny etap w życiu klasy, dlatego w naszej szkole dbamy o integrację, zwłaszcza pierwszoklasistów.

Uczniowie klasy 1C uczestniczyli w wycieczce edukacyjno-integracyjnej. Przygodę rozpoczęli w Stargardzkim Centrum Nauki Filary, gdzie pod przewodnictwem edukatora pana Mariusza Zarzecznego w ciekawy i przyjemny sposób zostali wprowadzeni do świata nauki z elementami historii Stargardu. Misją stargardzkiego CNF jest tworzenie dla wszystkich pokoleń inspirującej przestrzeni do obcowania z nauką w sposób przystępny, interesujący i praktyczny. Tego właśnie doświadczyli nasi uczniowie. Po zwiedzeniu CNF przenieśli się do parku Panorama, gdzie wspólnie przygotowali ognisko, poczęstunek i rekreacyjnie spędzili czas. Dzięki takim wyjściom wśród uczniów poszerzamy umiejętność orientowania się w terenie, poznajemy region, integrujemy zespół klasowy i zachęcamy do poznawania świata nauki poprzez zabawę.