DSC0584W ostatni kwietniowy piątek pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów technikum żywienia i usług gastronomicznych, technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz technikum pojazdów samochodowych. Czas spędzony z Wami był dla nas wspaniałym doświadczeniem i wielką przyjemnością.

Choć pożegnaliśmy się ze smutkiem, bo rozstania zawsze napawają nostalgią, to cieszymy się że mogliśmy dać Wam nasz czas, nasze serca i doświadczenie a przede wszystkim cieszymy się, że przez ten krótki moment mogliśmy Wam towarzyszyć. Teraz życzymy Wam sukcesów na maturze i w dorosłym życiu bo jesteście wspaniałymi, wartościowymi ludźmi, przed którymi świat stanął właśnie otworem. Jesteśmy z Was dumni. Powodzenia Kochani!