IMG 20230330 WA0018W marcową sobotę Zespół Szkół nr 5 gościł członków PTTK w Stargardzie, które zorganizowało rajd dla uczniów szkół podstawowych i ich rodziców. Rajd odbył się pod hasłem „Powitanie Wiosny”.

Radosna grupa rajdowców po długiej pieszej trasie i zwiedzaniu zabytków Stargardu, dotarła do Zespołu Szkół nr 5 na Osiedlu Lotnisko, gdzie została przyjęta przez młodzież klas gastronomicznych. Na miejscu czekało na piechurów ognisko, kiełbaski, słodki poczęstunek oraz pokaz druku naleśników na nowoczesnej drukarce 3D. Było kolorowo, radośnie, pysznie i bardzo wesoło.

Poniżej kolorowa dokumentacja spotkania: