Open menu
bip na www UONET+ zaloguj sie UONET+ dostep do edziennika UONET+ obejrzyj filmy Erasmus GI DeutschPlus GI mini SAVE 20200715 121541 projekt mini tablica 600 x 400 mm kafelek office 365 Rekrutacja 2023 2024

ZOBACZ FILMY PROMUJĄCE NASZĄ SZKOŁĘ

FILM PROMOCYJNY

TECHNIK PROGRAMISTA

TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA

KIERUNKI MECHANICZNE

KIERUNKI ŻYWIENIOWE
djembed djembed djembed djembed

IMG 9186Uczniowie klasy IIc branżowej szkoły I stopnia o profilu kucharz byli na wycieczce w stargardzkim bistro Ziemniakowelove. Jest to jeden z dwóch lokali w naszym mieście, które posiadają Certyfikat Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego.

Właściciele - pani Iwona Mazurek Orłowska i pan Paweł Orłowski - z pasją opowiadali o swoich potrawach i zabrali nas w przepiękną kulinarną podróż z ziemniakiem w roli głównej do najbardziej inspirujących kulinarnie zakątków Polski i świata. Mogliśmy dowiedzieć się bardzo dużo o używanych przez nich surowcach, metodach sporządzania potraw oraz spróbować tych rarytasów. Wszystko wyglądało obłędnie i smakowało wyśmienicie.

Serdecznie dziękujemy za tak wspaniałą ucztę i fantastyczną atmosferę – uczniowie oraz panie Marzena Samujło i Justyna Izak.