Open menu
bip na www UONET+ zaloguj sie UONET+ dostep do edziennika UONET+ obejrzyj filmy Erasmus GI DeutschPlus GI mini SAVE 20200715 121541 projekt mini tablica 600 x 400 mm kafelek office 365 Rekrutacja 2023 2024

ZOBACZ FILMY PROMUJĄCE NASZĄ SZKOŁĘ

FILM PROMOCYJNY

TECHNIK PROGRAMISTA

TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA

KIERUNKI MECHANICZNE

KIERUNKI ŻYWIENIOWE
djembed djembed djembed djembed

20230309 100543Empatia, zgoda, pasja i zaangażowanie - takie przymiotniki przywodzi na myśl wspomnienie naszej ostatniej wizyty w domu Warsztatów Terapii Zajęciowej. Dom, bo tak wypada powiedzieć o stargardzkich WTZ, kojarzy się z poczuciem bezpieczeństwa, ciepłem, cichą przystanią.

To miejsce w którym spotykamy naszych absolwentów i do którego wybierają się uczniowie klasy III O, którzy lada moment opuszczą mury szkoły. Celem naszej codziennej pracy jest nie tylko wręczenie im świadectwa ukończenia szkoły, ale przede wszystkim wzmocniona samodzielność. W oparciu o współpracę wychowawcy i pedagoga wraz z rodzicami doradzamy w możliwych ścieżkach dalszej edukacji, terapii, pracy, przysposobienia do życia. Tak było i tym razem bowiem celem naszej wizyty była adaptacja uczniów na warsztatach. Serdeczne podziękowania i wyrazy uznania kierujemy w stronę pani kierownik Edycie Lapczyk-Lew oraz wszystkich terapeutów i uczestników WTZ. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie, pełne zrozumienie i rzeczowe odpowiedzi na wiele pytań i wątpliwości oraz za wyjaśnienia jak funkcjonuje placówka. Mamy nadzieję – do zobaczenia.