DSC0689Dnia 20 grudnia 2022 r. społeczność naszej szkoły wzięła udział w jasełkach przygotowanych przez panią Lidię Pakowską.

Choć jeszcze jesteśmy w Adwencie ale atmosfera Świąt Narodzenia Pańskiego już nam się udziela. Pan Jezus, który przychodzi na świat przynosi nam orędzie miłości i pokoju tak bardzo potrzebnego dzisiejszemu światu. Pragnie aby każde serce było przygotowane i mogło zaprosić Go w Eucharystii, w Komunii św. Pan Dyrektor nawiązując do tego orędzia przekazał społeczności naszej szkoły życzenia przede wszystkim pokoju w naszych sercach, rodzinach, w naszym kraju i na świecie. Ks. Proboszcz składając życzenia nawiązał do radosnej nowiny w której cały świat ujrzał Zbawiciela. „Oto zwiastuję Wam radość wielką, dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz Pan”. Niech te słowa brzmią w naszych sercach i dzisiaj i w czasie Świąt ale także każdego dnia.