Open menu
bip na www UONET+ zaloguj sie UONET+ dostep do edziennika UONET+ obejrzyj filmy Erasmus GI DeutschPlus GI mini SAVE 20200715 121541 projekt mini tablica 600 x 400 mm kafelek office 365 Rekrutacja 2023 2024

ZOBACZ FILMY PROMUJĄCE NASZĄ SZKOŁĘ

FILM PROMOCYJNY

TECHNIK PROGRAMISTA

TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA

KIERUNKI MECHANICZNE

KIERUNKI ŻYWIENIOWE
djembed djembed djembed djembed

IMG 8000Uczniowie Zespołu Szkół nr 5 w Stargardzie zostali zaproszeni na mikołajkowe spotkanie zorganizowane przez Stargardzki Klub Seniora.

Młodzież odwiedziła Klubowiczów w ich przytulnej siedzibie na Osiedlu Lotnisko. Podczas przesympatycznego spotkania w świątecznym klimacie był czas na wspólne rozmowy, wymianę doświadczeń, aktywności logiczno-sportowe w postaci gier planszowych a przede wszystkim na wspólne rozmowy. To one właśnie dały obu stronom najwięcej satysfakcji i za nie szczególnie dziękujemy, bo z ciekawych rozmów młodzi ludzie uczą się najwięcej i czerpią mądrość z doświadczeń innych.

Spotkanie było wyjątkowe dzięki cudownej świątecznej oprawie. Dlatego dziękujemy Seniorom za zaproszenie, piękne spotkanie, wspólnie spędzony miły czas oraz ciepło i radość jakie dają nam swoją obecnością. 

Uczniowie ZS nr 5 w Stargardzie