fb6fb516 9f66 480d bd70 6a6d048121aeNauczyciele zawodu nieustannie podnoszą kwalifikacje. Tym razem nauczycielki przedmiotów gastronomicznych, wzięły udział w szkoleniu umiejętności w zawodzie piekarza.

Kurs zrealizowany został w ramach projektu MASTER wspierającego specjalistyczne szkolenie zawodowe w sektorze spożywczo – gastronomicznym. Projekt odpowiada na potrzeby regionalnego rynku pracy województwa zachodniopomorskiego. Pod okiem Piotra Bajdy nauczyciele poznawali produkcję pieczywa. Mamy nadzieję, że umiejętności zostaną szybko przekazane młodzieży naszej szkoły. Już czekamy na smakowite wypieki naszych kucharzy i cukierników.