Open menu
bip na www UONET+ zaloguj sie UONET+ dostep do edziennika UONET+ obejrzyj filmy Erasmus GI DeutschPlus GI mini SAVE 20200715 121541 projekt mini tablica 600 x 400 mm kafelek office 365 Rekrutacja 2023 2024

ZOBACZ FILMY PROMUJĄCE NASZĄ SZKOŁĘ

FILM PROMOCYJNY

TECHNIK PROGRAMISTA

TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA

KIERUNKI MECHANICZNE

KIERUNKI ŻYWIENIOWE
djembed djembed djembed djembed

4Gościem Zespołu Szkół nr 5 w Stargardzie był Pan Piotr Lewtak, stargardzki kucharz o międzynarodowej sławie.
Młodzież klas gastronomicznych mogła się przekonać, że gotowanie to prawdziwa sztuka, tworzona nowoczesnymi metodami. Wykorzystanie techniki sous vide, zamszu cukierniczego, unikatowej glazury oraz techniki druki 3D pozwoliły na przygotowanie wspaniałych dań w postaci kremu z kalafiora i białej czekolady, polędwiczki glazurowanej czarnym bzem i panierowanej pistacjami, babeczek z karmelizowaną gruszką oraz autorskiego deseru typu pianka.

Prawdziwą przyjemnością był kontakt z osobą pełną pasji, determinacji i ogromnego talentu. Pan Piotr Lewtak pracuje i rozwija się na rynku skandynawskim, jest utytułowanym kucharzem, który podczas Międzynarodowej Olimpiady Kulinarnej zdobył brązowy medal. Potrafi zarażać pasją, zadziwia skromnością i ma wspaniały kontakt z młodzieżą.

Spotkanie z nim było dla młodych adeptów sztuki kulinarnej prawdziwą gratką, wspaniałym doświadczeniem i wielką inspiracją.