20221018 104756Nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół nr 5 prezentowali swoje osiągnięcia podczas Targów Rzemiosła w Szczecinie.

Spotkanie zorganizowane zostało w ramach Tygodnia Rzemiosła, którego celem jest promocja szkolnictwa branżowego i zawodów rzemieślniczych oraz uświadomienie młodzieży potencjału i możliwości jakie daje im na przyszłość dobry zawód i rzetelne umiejętności. Szkoła doskonale wpisuje się w ten profil prezentując umiejętności i osiągnięcia techników żywienia, kucharzy, cukierników, techników programistów, techników mechanizacji rolnictwa, techników pojazdów samochodowych, mechaników pojazdów samochodowych i elektromechaników. Projekt odbywał się w ramach działania „Wspomaganie rozwoju gospodarczego i rozwoju przedsiębiorczości w Województwie Zachodniopomorskim w 2022r”.

]