ZOBACZ FILMY PROMUJĄCE NASZĄ SZKOŁĘ

KIERUNKI ŻYWIENIOWE
djembed   djembed djembed  djembed

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

IMG 20220624 100157 1Dnia 24 czerwca 2022 r. w Zespole Szkół nr 5 miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego. Podczas uroczystości tradycyjnie nagrodzono najlepszych uczniów. Uczniowie otrzymali nagrody za osiągnięcia w nauce i wysoką frekwencję, udział w warsztatach gastronomicznych, mechanicznych oraz w warsztatach programisty. Ponadto nagrodzeni zostali uczestnicy konkursów szkolnych, pozaszkolnych, między innymi udział w konkursie Wojewódzkim.

Dyrektor Szkoły Krzysztof Bielski podziękował wszystkim za pracę w mijającym roku szkolnym oraz życzył udanych wakacji: „ Odpoczywajcie bezpiecznie. Nabierajcie sił do dalszej pracy. Do zobaczenia we wrześniu!”

Apel zakończono częścią artystyczna, która została przygotowana przez uczniów klasy pierwszej i drugiej Tż.