ZOBACZ FILMY PROMUJĄCE NASZĄ SZKOŁĘ

KIERUNKI MECHANICZNE

KIERUNKI ŻYWIENIOWE
djembed   djembed djembed  djembed

Warsztaty gastronomiczne i samochodowe dla uczniów ze szkoły podstawowej

IMG 100030 maja gościliśmy w naszej szkole uczniów 7 i 8 klasy wraz z opiekunami ze Szkoły Podstawowej ze Stargardu. Celem tego spotkania była integracja młodzieży, zapoznanie z pracowniami specjalistycznymi oraz przybliżenie metod pracy podczas zajęć w naszej szkole.

Na warsztatach gastronomicznych przygotowywaliśmy pierogi. Młodzież chętnie pracowała pod kierunkiem uczniów klasy I Tż o profilu technik żywienia i usług gastronomicznych. Wyrabianie ciasta, wałkowanie, wycinanie i lepienie pierogów było świetnym doświadczeniem, a sama degustacja miłą niespodzianką. Pierogi były pyszne, mięciutkie i doskonale doprawione.
Na dziale elektrycznym warsztatów samochodowych pan Marcin Kapczyński, przeprowadził zajęcia na temat budowy obwodu elektrycznego. Uczniowie pod okiem nauczyciela musieli zbudować obwód elektryczny składający się z źródła prądu, przewodów, przełącznika oraz odbiornika. Całe spotkanie przebiegało w sympatycznej atmosferze.
Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie.
Spotkanie przygotowali: Marzena Samujło, Justyna Izak, Marta Liburska i Marcin Kapczyński.