ZOBACZ FILMY PROMUJĄCE NASZĄ SZKOŁĘ

KIERUNKI MECHANICZNE

KIERUNKI ŻYWIENIOWE
djembed   djembed djembed  djembed

29 kwietnia 2022 r. kolejni absolwenci klas technikum Zespołu Szkół nr 5 w Stargardzie opuścili mury szkoły.

DSC0003Dyrektor szkoły pan Krzysztof Bielski po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości wręczył nagrody książkowe najlepszym uczniom. Rodzice uczestniczący w uroczystości otrzymali listy  gratulacyjne.

Z kolei absolwenci pożegnali się ze szkołą filmikiem „Ping -pong wspomnień”, nakręconym przy pomocy młodszych kolegów.

Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Ostatni szkolny dzień, ostatnie spotkanie z przyjaciółmi, ostatnia uroczystość wspólnie przeżywana w murach szkoły. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów. Może po latach wspomną tych, którzy tu zostali:  nauczycieli  i wychowawców, pracowników administracji i obsługi, młodszych kolegów i koleżanki.

Przed naszymi absolwentami jeszcze egzamin dojrzałości, który rozpocznie się od 4 maja 2022 r.

Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia podczas egzaminów maturalnych.