ZOBACZ FILMY PROMUJĄCE NASZĄ SZKOŁĘ

KIERUNKI ŻYWIENIOWE
djembed   djembed djembed  djembed

Uczelnie Wyższe na spotkaniu w ZS5

1W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli wydziału Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ZUT oraz przedstawicieli Policji w naszej szkole.

Spotkanie miało charakter szkoleniowo – informacyjny, tegoroczni maturzyści mieli możliwość zapoznać się z nowymi zdobyczami techniki i realizowanymi projektami naukowo – badawczymi Uczelni.

Podczas spotkania zaprezentowano dynamicznie rozwijającą się automatyzację i robotyzację produkcji przemysłowej. Nasi uczniowie mogli sterować użytecznymi robotami, które zaprezentowano w czasie warsztatów. Mieli też okazję usłyszeć o potrzebach kadrowych otoczenia przemysłowego oraz poznać wyposażenie i infrastrukturę dydaktyczną Uczelni.

Takie spotkania, pozwalają maturzystom poznać ofertę edukacyjną uczelni wyższych oraz perspektywy różnych zawodów. Liczymy na to, że nasza młodzież już niedługo zasili mury studenckich uczelni, przynosząc dumę naszej szkole. Na ten moment życzymy maturzystom powodzenia, bo najważniejszy z egzaminów już za kilka dni