ZOBACZ FILMY PROMUJĄCE NASZĄ SZKOŁĘ

KIERUNKI ŻYWIENIOWE
djembed   djembed djembed  djembed

Dni otwarte ZS5 na Lotnisku

27W Zespole Szkół nr 5 w Stargardzie, po długiej przerwie pandemicznej, po raz kolejny odbyły się Dni Otwarte Szkoły. Placówkę odwiedziło 11 szkół podstawowych Stargardu i okolic.

Młodzież miała okazję zapoznać się ze specyfiką szkoły, charakterem działań warsztatowych jakie prowadzi oraz bogatą ofertą edukacyjną na rok szkolny 2022/2023. Ósmoklasiści zwiedzili pracownie techniczne z oferty gastronomicznej, mechanicznej a także profesjonalne laboratorium chemiczne i jedną z najnowocześniejszych pracowni 3D w Polsce jaką dysponuje szkoła. Młodzież mogła przyjrzeć się jak pracują uczniowie na warsztatach szkolnych i doświadczyć na czym polega kształcenie zawodowe w Technikach i Szkole Branżowej. To ciekawe doświadczenie mogło uświadomić młodzieży, że stoją u progu ważnych życiowych wyborów, które uformują ich dalszą drogę na kolejne lata.
Życzymy samych trafnych decyzji.