ZOBACZ FILMY PROMUJĄCE NASZĄ SZKOŁĘ

djembed  djembed  djembed  djembed  djembed  djembed  djembed  djembed  djembed

Warsztaty gastronomiczne ,,Na słodko i na słono z ciastem w roli głównej’’ w Zespole Szkół nr 5 im. Tadeusza Tańskiego w Stargardzie

IMG 101311.06.2021r. w profesjonalnych pracowniach gastronomicznych Zespołu Szkół nr 5 odbyły się warsztaty zatytułowane ,,Na słodko i na słono z ciastem w roli głównej’’, dedykowane uczniom ze Szkoły Podstawowej Specjalnej w Stargardzie.

Goście pod asystą młodzieży z klasy II Tżp o profilu technik żywienia i usług gastronomicznych, wykonywali pizze w różnych zestawieniach smakowych oraz ciastka krucho - drożdżowe. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy na tego typu zajęciach praktycznych. Nasi koledzy i koleżanki zwiedzili również warsztaty samochodowe, najnowocześniejszą w Polsce pracownię komputerową oraz inne profesjonalne sale przedmiotowe naszej szkoły. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze.
Serdecznie dziękujemy opiekunom ze Szkoły Podstawowej Specjalnej im. Juliana Tuwima za współpracę, zaś młodym kucharzom za zaangażowanie w ćwiczeniach na wesoło. Zapraszamy w przyszłym roku szkolnym – organizatorzy: Marzena Samujło, Justyna Izak, Marzenna Sztuba.