ZOBACZ FILMY PROMUJĄCE NASZĄ SZKOŁĘ

djembed  djembed  djembed  djembed  djembed  djembed  djembed  djembed  djembed

Finał konkursu Les Chefs en Or

20210618 09073018 czerwca 2021r odbył się finał polskiej edycji Les Chefs en Or, zorganizowany przez Instytut Kulinarny TransGourmet w Piasecznie pod Warszawą. Na konkursie spotkało się 9 najlepszych młodych adeptów sztuki kulinarnej z całej Polski. Uczestnicy przygotowali popisowe potrawy z selerem korzeniowym w roli głównej.

To ogromny zaszczyt, znaleźć się w tak doborowym towarzystwie. Wśród finalistów był uczeń naszej szkoły Kamil Bilski. Kamil ukończył w tym roku Technikum żywienia i usług gastronomicznych. Podczas finału wywalczył dla Szkoły wyróżnienie i nagrodę finansową, przygotowując suflet selerowy z pomidorem i sosem holenderskim, placuszek ziemniaczano – selerowy z jajem poszetowym oraz gołąbek na bazie sałaty masłowej z czarną kaszanką.
Starania oraz potencjał Kamila zostały dostrzeżone. Nasz uczeń otrzymał wiele cennych uwag i wskazówek oraz propozycję odbycia tygodniowego stażu w restauracji Moonsfera w Warszawie, od samego Prezesa Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni Pana Jarosława Uścińskiego. To wielkie wyróżnienie i ogromna szansa na rozwój dla naszego młodego kucharza. Zaszczytem będzie pobierać nauki od najlepszych. Kamil, jesteśmy z Ciebie dumni, życzymy powodzenia i sukcesów w dalszej zawodowej drodze.