ZOBACZ FILMY PROMUJĄCE NASZĄ SZKOŁĘ

djembed  djembed  djembed  djembed  djembed  djembed  djembed  djembed  djembed

Apel z okazji zakończenia roku szkolnego klas maturalnych

DSC0159Dnia 30 kwietnia 2021 roku odbyło się w naszej szkole zakończenie roku szkolnego klas maturalnych IV TS i IV TŻ.

Podobnie jak w ubiegłym roku uroczystość odbyła się z zachowaniem reżimu sanitarnego , a co za tym idzie , było to spotkanie w mniejszym gronie. Nie obyło się jednak bez podniosłych chwil , kiedy to , nagrody za najlepsze noty odebrali uczniowie najlepsi w cyklu nauczania . Był to też moment nagrodzenia honorowych krwiodawców i najlepszych uczniów zajęć warsztatowych. Chwile wzruszenia przeżywali , wyróżnieni za swoją działalność na rzecz uczniów i szkoły , rodzice. Dla maturzystów były to ostatnie spokojne chwile , bo już 4 maja rozpoczną zmagania z najważniejszym w życiu egzaminem dojrzałości. Życzymy im powodzenia.