UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyBEZ DATY page 001

Fina V wewnątrzszkolnego konkursu o tytuł „Najlepszego Mechanika Zespołu Szkół Nr 5”

folderthumb   W środę 11 IV 2018 na warsztatach szkolnych naszej szkoły odbył się finał piątego wewnątrzszkolnego konkursu o tytuł „Najlepszego Mechanika Zespołu Szkół Nr 5”.

Do wykonania zadania praktycznego przystąpiło pięciu uczniów, którzy w części teoretycznej uzyskali największą liczbę punktów: Szydłowski Sebastian, Krygier Tomasz, Walczak Nikodem, Brzeziński Krzysztof, Malinowski Grzegorz wszyscy z klasy III Ts. W zadaniu praktycznym uczniowie musieli dokonać diagnostyki oraz naprawy układów ładowania i smarowania pojazdu Skoda Felicja 1,3i. W skład zadania wchodziło sprawdzenie nieprawidłowego działania alternatora, zlokalizowanie usterki w układzie smarowania oraz wymiana uszkodzonych elementów.
Punktacji podlegało: poprawność wykonania zadania, czas wykonania zadania oraz przestrzeganie przepisów BHP podczas wykonania zadania. Wyniki końcowe są sumą punktów uzyskanych w części teoretycznej i praktycznej.
Wyniki zostaną ogłoszone na uroczystym apelu na zakończenie roku szkolnego. Wtedy to poznamy zwycięzcę oraz laureatów konkursu.
Z motoryzacyjnym pozdrowieniem Michał Stasiak