UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyBEZ DATY page 001Erasmus

UCZEŃ ZS NR 5 ŁUKASZ SZALA LAUREATEM KONKURSU ZORGANIZOWANEGO PRZEZ POSŁA NA SEJM RP PIOTRA MISIŁO

folderthumb   19 marca uczeń klasy 3 Tż Łukasz Szala wraz z wychowawczynią panią Martą Maślanką wzięli udział w konferencji prasowej zorganizowanej w Biurze Poselskim Posła na Sejm RP pana Piotra Misiło.

Spotkanie to miało na celu, podsumowanie ogłoszonego przez Posła konkursu dla uczniów szkół średnich, na pracę dotyczącą ważnych obszarów życia społeczno-politycznego. Uczeń ZS nr 5 został jednym z dwóch laureatów tego konkursu. Łukasz napisał bardzo dojrzałą pracę na temat roli kościoła/religii w polskiej polityce, a w nagrodę wraz ze swoją klasą uda się w czerwcu do Warszawy. Podczas wizyty w stolicy uczniowie naszej szkoły będą mogli z bliska podejrzeć pracę parlamentarzystów podczas posiedzenia Sejmu.