UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmy

LEKCJA EKOLOGICZNA EKO -DZIECIAKI DZIŚ, EKO-DOROŚLI W PRZYSZŁOŚCI

Uczniowie Szkoły przysposabiającej do pracy  byli uczestnikami zajęć warsztatowych przeprowadzonych przez Panią Julitę Siek z Zakładu Usług Komunalnych w Stargardzie.

Młodzież  dowiedziała się jak ograniczać ilość odpadów  w życiu codziennym. Jak prawidłowo segregować odpady zgodnie ze sposobem obowiązującym w Stargardzie ze szczególnym uwzględnieniem wiedzy o odpadach niebezpiecznych i sposobie postępowania z nimi. Zajęcia potwierdziły dużą wiedzę naszych uczniów  i zainteresowanie tematem ponieważ prowadząca otrzymywała  wiele pytań od uczestników spotkania, którzy zainicjowali ciekawą merytoryczną dyskusję . Po  zajęciach wszyscy otrzymali ciekawe pamiątkowe gadżety i skierowali do  Prowadzącej zaproszenie zorganizowania zajęć w kwietniu  z okazji Dnia Ziemi. Dziękuję uczniom i opiekunkom-Pani  Mirosławie  Ćwirta, Urszuli  Szejny , Marcie  Maślanka  -za miłą atmosferę  spotkania i aktywny udział .

Organizator zajęć Joanna Suleja smiley