UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY NA „AGRO SHOW 2017”

folderthumb   W terminie 22-25 września 2017 roku w miejscowości Bednary, 25 km od Poznania odbyła się 19 edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW organizowanej przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku.

W pierwszym dniu wystawy uczniowie naszej szkoły z klas 4 Tk, 4 Ts, 2 Tż/Tmr, 2 Ts, 1 Tż/Tmr i 1 Ts razem z opiekunami: Janem Sałapatą, Barbarą Bytniewską, Małgorzatą Pietrzyk oraz Tadeuszem Nowickim mieli okazję podziwiać rozmach tego przedsięwzięcia i czynnie uczestniczyć w organizowanych na terenie wystawy prezentacjach, wykładach i innych atrakcjach. Jest to największa rolnicza wystawa plenerowa w Europie. AGRO SHOW to miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych na powierzchni wystawienniczej 150 tys. m2. Ale nie tylko. To wystawa kompleksowa, swą ofertę prezentują producenci nawozów, środków ochrony roślin, nasion, firm z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem, dzięki czemu rolnicy przybywający na AGRO SHOW mogą zapoznać się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa.