VI RAJD IM. JANA PAWŁA II – SZLAKAMI CZESŁAWA PISKORSKIEGO

folderthumb   Uczniowie naszej szkoły już szósty raz wzięli udział w Rajdzie im. Jana Pawła II. Ta wspaniała impreza uroczyście rozpoczęła się pod Pomnikiem Papieskim, gdzie złożyliśmy kwiaty i zapaliliśmy znicze.

Następnie szlakiem Czesława Piskorskiego udaliśmy się na Jasne Błonia oraz do pięknego Parku miejskiego - Różanka. Meta rajdu to SOSW nr 2 w Szczecinie, gdzie uczniowie wzięli udział w wielu konkursach. Czekały tam na nas pieczone kiełbaski, słodki poczęstunek, a przede wszystkim dobra zabawa, radość i słońce.
Organizatorem rajdu była Pani L. Pakowska, opiekunami Panie: D. Puchniarska, M. Samujło, M. Nowicka – Chorągiewicz, M. Liburska, M. Polakowska, M. Maślanka, M. Polakowska i E. Miłek.