Akcja poboru krwi pod hasłem „Młoda krew ratuje życie” - wrzesień 2017

folderthumb   W czwartek 27 września odbyła się kolejna ogólnopolska akcja „Młoda krew ratuje życie”.

Akcję poboru krwi zorganizowała Rejonowa Rada HDK PCK w składzie: Jerzy Bochenek, Renata Wojtakatis, Marian Wojtakajtis oraz Andrzej Łoń wspólnie z terenową stacją Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznica w Szczecinie pod kierownictwem dr. Arkadiusza Szymczaka. Koordynatorami akcji były panie: Marzenna Sztuba i Dorota Kujawska. Do akcji zgłosiło się 36 uczniów. Po badaniach lekarskich do oddania krwi zakwalifikowało się 30 uczniów, którzy oddali łącznie 13,5 l pełnej krwi. 15 uczniów oddało krew po raz pierwszy.

Do poboru krwi przystąpili:
Klaudia Turczyk, Kinga Oślizłok, Sandra Libuda, Małgorzata Cząstka, Paweł Trusiewicz, Michał Piesyk, Patrycja Nachyła, Paweł Serocki, Sebastian Szydłowski, Sandra Sygidus, Nina Rybczyńska, Julia Dziewińska, Kinga Rozalska, Marcela Łabiak, Martyna Bruhn, Natalia Wlazłowska, Oliwia Augustyn, Patryk Olbiński, Andżelika Piwowarczyk, Ewa Skwara, Piotr Purgał, Gabriela Drozd, Zuzanna Wiktorowicz, Wojciech Farbotko, Dawid Kolankowski, Konrad Arczyński, Karolina Cieślik, Agnieszka Kula, Szymon Studziński, Dominika Mrówka, Natalia Pakuła, Krzysztof Jałoszyński, Kamil Kwaśniewski, Wiktoria Tasak, Łukasz Mościński, Patryk Litwińczuk.
Miło nam było gościć absolwenta naszej szkoły: Jacka Łagiewkę, który reprezentuje Wojskowy Klub HDK PCK „Saper” z 2 Stargardzkiego Batalionu Saperów i po raz kolejny oddaje krew w naszej szkole.
Dziękujemy klasie IV Tż za przygotowanie posiłku regeneracyjnego i obsługę.