Babie lato-festyn klas I

folderthumb   Kilkunastoletnia tradycja imprezy integracyjnej dla „pierwszaków” na stałe wpisała się do kalendarza imprez szkolnych ZS nr 5.

Przy prawdziwie jesiennej pogodzie ponad stu uczniów klas pierwszych ze swoimi nauczycielami spędziło kilka godzin na sympatycznej integracji.
Sekcja turystyczna zadbała o ciekawy program rekreacyjny przeprowadzony na terenie zielonym wokół szkoły. Duże emocje i wzajemny doping towarzyszyły konkurencjom skoku w dal ,przeciągania liny i rzucie lotką. Rada Rodziców ufundowała poczęstunek dla uczestników festynu , który przygotowali uczniowie klasy 2 Tż. Były to kolejne miłe chwile spędzone przy ognisku. W rywalizacji klas zwyciężyli uczniowie klasy 1tż/1tmr pod opieką Pani Małgorzaty Kosek. Wszyscy uczniowie na zakończenie festynu otrzymali z rąk Pani dyrektor Jolanty Kawszyn nagrody i dyplomy oraz podziękowanie za wspólną zabawę z wychowawcami. .O relacje foto zadbała uczennica klasy 2tż Lidia Kasicka, która wraz z koleżankami z klasy czuwała nad sprawnym przebiegiem imprezy.
Kolejny festyn przeszedł do historii sympatycznych szkolnych wydarzeń.
Z turystycznym pozdrowieniem Joanna Suleja, organizator festynu.