ZOBACZ FILMY PROMUJĄCE NASZĄ SZKOŁĘ

djembed  djembed  djembed  djembed  djembed  djembed  djembed  djembed  djembed

ZS5 brało udział w konkursie „Metodyczny kuferek online”

IMG 20210415 234746Uczniowie klasy 3 Ts: Kinga Lewandowska, Eryk Bisak, Paskal Czosnowski i Kacper Grzelak razem z nauczycielem języka niemieckiego p. Martą Pych-Lipińska wzięli udział w konkursie „Metodyczny kuferek online”, zorganizowanym przez Goethe Institut w Warszawie.

Do 15.12.2020r. młodzież musiała zaprezentować dwie metody best practice do wykorzystania w czasie kilkuminutowej sekwencji lekcji online. Nasi uczniowie pokazali, jak można w łatwy sposób dokonać podziału uczniów na grupy w trakcie zdalnej lekcji, a także wykorzystać popularną grę kółko-krzyżyk do powtórki słownictwa. Nasza drużyna została zakwalifikowana do finału, gdzie przez 2 miesiące o tytuł laureata rywalizowała z 7 grupami z całej Polski. Poziom konkursu był bardzo wysoki, a jury nie było w stanie wyłonić jednego zwycięzcy. Tym samym nasi uczniowie zostali współzwycięzcami konkursu, a p. Marta Pych-Lipińska otrzymała statuetkę „Nauczyciel-Online roku szkolnego 2020/2021”. Gala wręczenia nagród odbyła się 03.03.2021, a jej retransmisja dostępna jest pod adresem internetowym.