ZOBACZ FILMY PROMUJĄCE NASZĄ SZKOŁĘ

djembed  djembed  djembed  djembed  djembed  djembed  djembed  djembed

XIII SPOTKANIA Z EDUKACJĄ on-line

XIII Spotkania z EdukacjaSzanowni Państwo, mamy przyjemność zaprosić na wydarzenie on-line w ramach XIII SPOTKAŃ Z EDUKACJĄ
XIII SPOTKANIA Z EDUKACJĄ on-line zostały przygotowane przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Stargardzie przy wsparciu Starosty Stargardzkiego, Dyrektora Wydziału Oświaty oraz Dyrektorów Szkół Ponadpodstawowych. Patronat nad wydarzeniem objęli: Zachodniopomorski Kurator Oświaty, Starosta Stargardzki i Prezydent Miasta Stargard.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY uczniów klas ósmych szkół podstawowych, rodziców, nauczycieli i wszystkich zainteresowanych. Wydarzenie jest bezpłatne i dostępne dla każdej zainteresowanej osoby.

Prezentacja oferty Szkół Ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022 jest dostępna na stronie

Zachęcamy do udziału w spacerze edukacyjnym oraz dzielenia się zaproszeniem z zainteresowanymi.