„Dary jesieni”

IMG 20201008 130529Nastała polska, złota jesień, która obdarowuje nas swoimi darami, a które uczniowie Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy zgromadzili i zaprezentowali na przygotowanej przez siebie wystawie.

Ekspozycja ta jest przepiękną kompozycją kolorów definiujących tą porę roku – fiolet wrzosów i lawendy, czerwień owoców jarzębiny, dzikiej róży i głogu, pomarańcz rokitnika, dyni, brąz kasztanów. Nie zabrakło symbolu jesieni w lasach – grzybów, które zostały wykonane przez uczniów podczas zajęć w pracowni technicznej. Poza pięknymi kolorami wystawa przyciąga zapachem lawendy, wrzosu, liści oraz aromatem pierniczków oraz ciasteczek w kształcie lisa, liści, wiewiórki – zwierząt, które tak bardzo kojarzą się z tą piękną porą roku. Wystawę przygotowali uczniowie klasy II O i III O z pomocą wychowawców p. Elżbiety Świderskiej oraz p. Elizy Miłek.

{gallery}2020/dary-jesieni{gallery}