UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyErasmusGI DeutschPlusGIoffice 365rekrutacja2020 2021

Wycieczka do Warsztatów Terapii Zajęciowej

2Uczniowie klasy III O i III P, Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy wraz z rodzicami, w ramach preorientacji zawodowej, w ostatnich daniach przed wprowadzeniem ograniczeń w funkcjonowaniu placówek oświatowych odwiedzili Warsztaty Terapii Zajęciowej w Stargardzie.

Bardzo miło i serdecznie przywitała nas kierownik WTZ Pani Edyta Lapczyk - Lew, oprowadziła nas po całym obiekcie i udzieliła wyczerpujących informacji na temat kontynuowania ścieżki edukacyjno - zawodowej przez naszych uczniów. Młodzież zwiedziła specjalistyczne pracownie, znajdujące się na terenie placówki. Miłą niespodzianką było spotkanie się z absolwentami naszej szkoły i wspólna praca w wybranych przez siebie pracowniach.
Organizatorzy: Marzena Samujło, Ewa Przybylska, Danuta Puchniarska, Marzenna Sztuba.