UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyErasmusGI DeutschPlusGI

II etap ogólnopolskiego konkursu TURBOLANDESKUNDE

20200306 111549   W piątek, 6 marca 2020r. uczniowie naszej szkoły, którzy zwyciężyli w pierwszym, szkolnym etapie konkursu wzięli udział w drugim etapie zmagań, który odbył się w III LO w Szczecinie.

W rywalizacji uczestniczyło 8 szkół ponadpodstawowych ze Szczecina oraz nasza szkoła. Naszymi reprezentantami byli uczniowie klasy 2 Ts: Kinga Lewandowska, Kacper Szczepański i Filip Lichaczow pod opieką pani Barbary Bytniewskiej-Judasz. Uczniowie mieli za zadanie zmierzyć się z szeroko pojętą wiedzą o Szwajcarii obejmującą wszystkie możliwe dziedziny od kultury, poprzez geografię i literaturę aż do sportu i nauki.