UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyErasmusGI DeutschPlusGI

Wigilia w Szkole Przysposabiającej do Pracy

1Rokrocznie w naszej szkole przyjęło się, że tuż przed Świętami Bożego Narodzenia zasiadamy do wspólnej wigilii szkolnej. Takiej tradycji nie zabrakło i tego roku. Nasze świętowanie rozpoczął występ artystyczny uczniów z klasy III O i III P, którzy śpiewali piękne kolędy i recytowali wiersze wprowadzając nas w miły, rodzinny, świąteczny klimat. Na stołach nie zabrakło tradycyjnych potraw wykonanych przez uczniów na pracowni żywienia, takich jak pierniki, pierogi czy paszteciki z grzybami. Pani Dyrektor złożyła życzenia dla wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców, życząc zdrowych, spokojnych świąt i wszelkiej pomyślności.
Podczas uroczystego spotkania wręczone zostały również dyplomy i nagrody dla naszej zdolnej młodzieży biorącej udział w szkolnych konkursach.
Laureatami konkursów zostali:

,,Najpiękniejsza kartka świąteczna’’:
I miejsce – Martyna Rokosz, Małgorzata Grzębowska
II miejsce – Mateusz Świątek
III miejsce – Wiktoria Witkowska, Alicja Grzeszczuk
Wyróżnienie: Adam Baczkowski, Damian Polański

,,Jedz kolorowo – żyj zdrowo’’:
I miejsce – Damian Polański, Martyna Rokosz
II miejsce – Olga Kowalow
III miejsce – Rafał Stępień

Dyplomy Turysty, oraz piękne nagrody książkowe otrzymali uczestnicy rajdu organizowanego przez działające w naszej szkole Stowarzyszenie Kasztanowy Zakątek.
- Filip Banaszak
- Adam Baczkowski
- Mateusz Świątek
- Wiktoria Witkowska

Oprócz tego, podczas przygotowań wigilijnych wyłoniono ,,Mistrza lepienia pierogów 2019’’, którym został Rafał Stępień.
Wszystkim serdecznie gratulujemy.