Choinka

IMG 20191216 102925Rozpoczął się okres przedświąteczny – czas oczekiwania na najważniejsze święta w roku oraz intensywnych przygotowań do nich. Ta szczególna i magiczna atmosfera zapanowała także w Zespole Szkół nr 5 w Stargardzie, o czym świadczą przepiękne choinki znajdujące się na korytarzu budynku C oraz w holu budynku J.

Z pracowni technologii żywienia unosi się woń pierniczków. Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy podczas zajęć wykonali przepiękne ozdoby, którymi została udekorowana szkoła. Bardzo ciekawym i oryginalnym pomysłem jest choinka zdobiąca hol na I piętrze budynku J. Pomysłodawczynią była pani Elżbieta Świderska. Projekt zrealizowany został przez uczniów klasy I O, której wychowawcą jest pani Ela oraz uczniów klasy II O z wychowawcą panią Elizą Miłek. Mamy nadzieję, że czarny kot pod choinką wróży całe mnóstwo prezentów pod nią.