UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyErasmusGI DeutschPlusGI

Integracyjne Spotkanie Wigilijne w Zespole Szkół nr 5 im. Tadeusza Tańskiego

3011 grudnia 2019 roku w Zespole Szkół nr 5 im. Tadeusza Tańskiego odbyło się Integracyjne Spotkanie Wigilijne, na którym gościliśmy nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej Specjalnej im. Juliana Tuwima oraz uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Stargardzie.

Z radością powitaliśmy Panią Magdalenę Kukulak – Wicedyrektora Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Stargardzie. Na naszych gości czekały przysmaki wigilijne oraz serdeczna atmosfera. Jak co roku, odwiedził nas Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Odbył się również konkurs o tematyce bożonarodzeniowej: ,,Potrawy Wigilijne”. Zwycięzcy otrzymali piękne nagrody oraz gorące brawa od uczestników spotkania. Laureatami konkursu zostali: Paulina Szczapa, Dorian Lasota, Michał Hoff. Fundatorem pysznego ciasta piernikowego i makowych ślimaczków była właścicielka Stargardzkiej cukierni Jacek Placek Pani Wioletta Witkowska, za co serdecznie dziękujemy. Szanownym Gościom oraz całej społeczności Zespołu Szkół nr 5 im. Tadeusza Tańskiego; zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz mnóstwa prezentów pod choinką, życzą organizatorki spotkania: Marzena Samujło, Justyna Izak, Marzenna Sztuba, Danuta Puchniarska, Dorota Kujawska, Alina Kuźniak.