UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyErasmusGI DeutschPlusGI

„Święto Dyni – barwy jesieni”

IMG 20191004 102325   Jest już tradycją, że uczniowie Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy witają październik wystawą pt.: „Święto Dyni – barwy jesieni”. Ekspozycja ta jest przepiękną kompozycją kolorów definiujących polską złotą jesień – fiolet wrzosów i lawendy, czerwień owoców jarzębiny, dzikiej róży i głogu, pomarańcz dyni i złoto zbóż – pszenicy, żyta, owsa.

Na wystawie można obejrzeć malowniczy, miniaturowy jesienny las z małymi grzybkami. Poza tym są tu do obejrzenia także inne jesienne dary natury – to wszystko znajduje się w holu budynku J. Wystawę przygotowali uczniowie klasy II O i III O pod opieką nauczycieli Aliny Kuźniak i Elizy Miłek.