UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyErasmusGI DeutschPlusGI

Turniej integracyjny klas I „Babie lato”

DSC0322W czwartek 26 września uczniowie klas I naszej szkoły uczestniczyli w tradycyjnym jesiennym turnieju integracyjnym. Celem imprezy było pielęgnowanie szkolnej tradycji „Babie lato”, integracja klas I - poprzez zabawę i rywalizację – co sprzyja zgraniu zespołów klasowych.

Na wstępie Pani Dyrektor Jolanta Kawszyn powitała uczniów wraz z wychowawcami i dokonała otwarcia imprezy. Uczniowie mogli uczestniczyć w różnego rodzaju konkurencjach: m.in. quizie ze znajomości szkoły, zawodach sportowych, plastycznych i sprawnościowych. Na początek poszczególne klasy zaprezentowały się w krótkim wystąpieniu. Następnie w ramach rundy pytań udowodnili, że znają już szkołę oraz mają szeroką wiedzę „ogólnoprzedmiotową”. W dalszych konkurencjach popisali się sprawnością w jedzeniu jabłka bez użycia rąk, jak też umiejętnością wiązania krawata. Aby pokazać swoje talenty plastyczne każda klasa wykonała rysunek - portret swojego wychowawcy (niektóre naprawdę bardzo „rozpoznawalne”) . Najwięcej emocji sięgających zenitu wzbudziły jednak zawody sportowo – rekreacyjne a zwłaszcza „przeciąganie liny”, gdzie klasy walczyły z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem przy wspaniałym dopingu kolegów i koleżanek. I miejsce i nagrodę główną Turnieju - Certyfikat „Dzień bez pytania” oraz słodycze wywalczyła po wyrównanej, nieustępliwej ale honorowej walce klasa 1Ts. Gratulujemy!

Zdobywcy II miejsca klasa 1 Tż wywalczyła Certyfikat „Godzina bez pytania” i słodycze. Wszystkie klasy otrzymały okazjonalne pamiątkowe dyplomy. Turniej integracyjny przebiegał w sympatycznej i wesołej atmosferze i był doskonałą okazją do wspólnej zabawy, zaprezentowania swoich talentów. Ostatnim punktem i uwieńczeniem zmagań było ognisko i pieczenie kiełbasek. Mamy nadzieję, że impreza spełniła swój cel i dostarczyła wszystkim wielu pozytywnych emocji, radości i miłych wrażeń.