UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyErasmusGI DeutschPlusGI

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY PO RAZ KOLEJNY NA „AGRO SHOW 2019” W BEDNARACH

IMG 20190920 145726 BURST001 COVER   W terminie 19-22 września 2019 roku w Bednarach, 25 km od Poznania odbyła się XXI edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW organizowanej przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku.

Uczniowie naszej szkoły, klas pierwszej, drugiej , trzeciej i czwartej technikum i mechanizacji rolnictwa i agrotroniki w dniu 20 września 2019 roku uczestniczyli w wycieczce, podczas której mogli oglądać nowoczesny sprzęt stosowany w rolnictwie precyzyjnym wyeksponowany na Agro Show w Bednarach. Dzięki temu, mogli zapoznać się z kierunkami rozwoju pojazdów, maszyn i urządzeń stosowanych w produkcji rolniczej. Zasiadali kabinach nowoczesnych pojazdów rolniczych, a także mogli pozyskać informacje o interesujących ich tematach związanych z produkcją roślinną i zwierzęcą. W dobrych humorach i bogatsi o nowe doświadczenia wrócili z wycieczki. Opiekunami byli Jan Sałapata i Arkadiusz Popiołek.