rekrutacja2019 2020

UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyLogo Bieg NiepodleglosciErasmus

Bezpieczne Wakacje 2019!

DSC02823   Celem ogólnopolskiej akcji Bezpieczne Wakacje jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych. Dlatego też, mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole asp. szt. Karola Jaworskiego, ogn. Marcina Boczulaka, ogn. Michała Morasia, st. sekc. Marcina Buczkowskiego oraz st. str. Michała Bińczyka z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Stargardzie., którzy przekazanymi informacjami starali się przygotować młodzież Zespołu Szkół nr 5 im. T. Tańskiego do bezpiecznego letniego wypoczynku.

Drodzy Uczniowie,
życzę Wam, aby czas wakacyjny zaczął się miło i równie miło skończył
...czy wrócicie z wakacji zdrowi, zależy wyłącznie od Was !
WAKACJE to czas wolny od szkoły, czas relaksu i odpoczynku. Piękny okres, bo przecież: lato, podróże, wyjazdy, spotkania z rodziną i ze znajomymi, nowe znajomości, relaks, wytchnienie. Ale najważniejsze jest, aby były bezpieczne. Nie narażajcie się niepotrzebnie na ryzyko kąpieli w niedozwolonych miejscach, bądźcie rozsądni chodząc po górach, nie ufajcie nieznajomym, nie pijcie alkoholu i nie dajcie namówić się na narkotyki. Wykorzystajcie ten czas na odpoczynek i bawcie się dobrze, ale pamiętajcie - BEZPIECZNIE.
Polecam : http://www.malbork.org/dokumenty/Bezpieczne%20wakacje.pdf w celu uzupełnienia informacji przekazanych przez funkcjonariuszy KPPSP w Stargardzie na temat zachowania bezpieczeństwa nie tylko podczas wakacji.

Z wakacyjnymi pozdrowieniami
Marzenna Sztuba – pedagog szkolny