rekrutacja2019 2020

UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyLogo Bieg NiepodleglosciErasmus

WYCIECZKA DO CUKIERNI NOVA

DSC03050   Dnia 17 stycznia uczniowie ZS nr5 w Stargardzie, klasy 3c o profilu cukiernik, byli na wycieczce edukacyjno – zawodoznawczej w Cukierni Nova Sp.zo.o, Sp.k na ulicy Limanowskiego 32 w Stargardzie.

Cukiernia ta specjalizuje się w produkcji ciast domowych opartych na tradycyjnych recepturach oraz produkcji zdrowego pieczywa na bazie naturalnych zakwasów. Pani Edyta Wawrzyn – menedżer zakładu, z ogromną pasją cukiernika oprowadziła nas po całym zakładzie, zapoznając ze wszystkimi liniami produkcyjnymi oraz z profesjonalnym sprzętem cukierniczym. Uczniowie z zainteresowaniem oglądali nowoczesne maszyny, zwiedzali zakład i podziwiali pracę zatrudnionych tam miłośników cukiernictwa. Serdecznie dziękujemy właścicielom Cukierni Nova za możliwość zwiedzenia zakładu i wieloletnią współpracę. Szczególne podziękowania składamy Panu Krzysztofowi Kozyrskiemu za okazaną gościnność, prezenty, smaczny słodki poczęstunek oraz zaproszenie do grona swoich pracowników naszych młodych cukierników.
Organizatorzy wycieczki Marzena Samujło i Renata Kępska.