UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyLogo Bieg NiepodleglosciErasmus

Szkodliwość palenia papierosów

DSC02925   Palenie papierosów jest niebezpiecznym uzależnieniem, niosącym za sobą wiele negatywnych skutków. Sięgając po papierosa, nie zdajemy sobie sprawy, jak szybko możemy wpaść w nałóg.

Niewinne branie papierosa, często kończy się tym, że człowiek staje się ofiarą nikotyny. Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy wzięli udział w akcji na temat szkodliwości palenia papierosów. Młodzież przygotowała plakaty o skutkach palenia papierosów, przeprowadzono również prelekcję o wpływie składników dymu tytoniowego na organizm człowieka. Spośród wielu konkursowych prac wyłoniono laureatów. Wyniki zostaną ogłoszone podczas spotkania świątecznego, 21 grudnia 2018 r.
Akcję przeprowadziły: Marzena Samujło, Danuta Puchniarska, Monika Nowicka - Chorągiewicz.