UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyBEZ DATY page 001Erasmus

Szkodliwość palenia papierosów

DSC02925   Palenie papierosów jest niebezpiecznym uzależnieniem, niosącym za sobą wiele negatywnych skutków. Sięgając po papierosa, nie zdajemy sobie sprawy, jak szybko możemy wpaść w nałóg.

Niewinne branie papierosa, często kończy się tym, że człowiek staje się ofiarą nikotyny. Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy wzięli udział w akcji na temat szkodliwości palenia papierosów. Młodzież przygotowała plakaty o skutkach palenia papierosów, przeprowadzono również prelekcję o wpływie składników dymu tytoniowego na organizm człowieka. Spośród wielu konkursowych prac wyłoniono laureatów. Wyniki zostaną ogłoszone podczas spotkania świątecznego, 21 grudnia 2018 r.
Akcję przeprowadziły: Marzena Samujło, Danuta Puchniarska, Monika Nowicka - Chorągiewicz.