UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyBEZ DATY page 001Erasmus

Wizyta w fabryce VW

20181123 163911   23.11.2018r. odbyła się kolejna wycieczka do fabryki Volkswagena w Wolfsburgu. Uczniowie klas 4Ts, 2Ts, 1 Ts, 2A i 1C zobaczyli, jak wyglądają nowoczesne hale przemysłowe w branży motoryzacyjnej.

Godzinna przejażdżka kolejką po zakładzie produkcyjnym uświadomiła młodzieży postęp technologiczny oraz dała możliwość poznania, jak rozwinęła się kolebka niemieckiej motoryzacji. Dodatkowymi atrakcjami były: rejs statkiem do fabryki oraz wizyta w muzeum samochodowym, gdzie uczniowie mogli podziwiać modele aut z różnych dziesięcioleci. Duże emocje wzbudziła również możliwość pobytu w salonach samochodowych, w których młodzież bez żadnych ograniczeń sprawdzała niezawodność pojazdów.
Młodzieży towarzyszyli nauczyciele: p. Marta Pych-Lipińska, p. Barbara Bytniewska-Judasz, p. Joanna Józwa-Wnęk i p. Arkadiusz Zieliński.