UONET+ zaloguj sieUONET+ dostep do edziennikaUONET+ obejrzyj filmyBEZ DATY page 001Erasmus

Podziękowanie dla Honorowych Krwiodawców

699   23 listopada 2018 r. w Stargardzkim Centrum Kultury odbyła się Gala z okazji 60-lecia Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża.

Podczas uroczystości wręczono medale i odznaczenia dla Zasłużonych Dawców Krwi Dla Zdrowia Narodu. Na zaproszenie przewodniczącego Rejonowej Rady Honorowego Krwiodawstwa PCK w Stargardzie, w gali wzięła udział Dyrektor ZS nr 5 p. Jolanta Kawszyn oraz aktywni w działalności krwiodawczej uczniowie naszej szkoły. Na ręce Pani Dyrektor, złożone zostały podziękowania dla wszystkich Honorowych Dawców Krwi z Zespołu Szkół nr 5, którym serdecznie dziękujemy i gratulujemy wyróżnienia. Podziękowanie za zaangażowanie w otwarte akcje poboru krwi otrzymała p. Marzenna Sztuba i p. Dorota Kujawska.
Uczniowie klas żywieniowych uświetnili spotkanie cateringiem przygotowanym na tę okazję.